לפחות מבחינת לוח השנה החורף כבר ממש בפתח, וגם אם לא נראה שהשמש הולכת לסגת בזמן הקרוב, לרוב הגשם והקור מגיעים בבת אחת כך שאף עם לא מיותר לעשות שופינג לקראת החורף כי הוא עוד יפתיע. כמו בכל שנה, גם השנה ישנם טרנדים בתחום בגדי נשים שמביני דבר מנבאים שיהיו חזקים בחורף 21-22. אספנו כמה […]

לפחות מבחינת לוח השנה החורף כבר ממש בפתח, וגם אם לא נראה שהשמש הולכת לסגת בזמן הקרוב, לרוב הגשם והקור מגיעים בבת אחת כך שאף עם לא מיותר לעשות שופינג לקראת החורף כי הוא עוד יפתיע. כמו בכל שנה, גם השנה ישנם טרנדים בתחום בגדי נשים שמביני דבר מנבאים שיהיו חזקים בחורף 21-22. אספנו כמה מהם.

  • גוונים סתוויים: אם בקיץ שולטים הגוונים החזקים והצבעוניים, בסתיו ובהמשך גם בחוף יש מעין ירידת הילוך גם בגווני הבגדים. גם בחורף הקרוב הגוונים שילכו חזק מאוד הם חומים למיניהם, אך גם ירוק בהיר וירוק זית. גוונים חומים נראים לעיתים קודרים או משעממים אך הם מהווים בסיס וניתן לשלב איתם כל צבע, גם צבעים חזקים וגם דוגמאות לא חלקות. ניתן לשדרג את ההופעה גם באמצעות תכשיטים, כשזהב משתלב מצוין וגם יהלומים יתנו ברק ושקיפות.
  • ללכת עם מה שנוח: לא מדובר בהכרח לצאת עם הפיג’מה המרוטה אך בגדים נוחים הם כבר לא רק בגדי בית. בחורף הקרוב יהיו אפשרויות רבות לשילוב בין נוח ליפה. בכלל, אחרי שנתיים של קורונה הגבולות בין בית לחוץ הטשטשו. יהיה ניתן להוסיף למלתחה מכנסי טריינינג בגזרות שונות, כולל צמודות וממגוון בדים, וכמובן סריגים משתפכים וגמישים שכיף ללכת איתם בכל מקום.
  • להוסיף לנוח מעט מחויט: כדי לתפוס את המקל בשני הקצוות, לאפשר לעצמך ללכת עם בגדים נוחים אך עדיין להיראות אלגנטית, בלייזר, או ג’קט מחוייט סגור או פתוח מיד יוצר מראה מחויט גם אם את לובשת טישירט מתחת. למעשה בלייזר הוא לא ממש טרנד של החורף הקרוב כי הוא מהפריטים שתמיד רלוונטיים. זהו הפריט שיכול לתת עוד צבע וסטייל. ישנם בלייזרים משובצים, חלקים, במגוון צבעים בגזרה צרה או רחבה יותר.
  • תכשיטים בשכבות: כיוון שבגדי החורף הם בגוונים רגועים וסתוויים, תוספת של תכשיטים תיתן חיות להופעה הכללית. תכשיטים הם תוספת נהדרת בכל עונה. הטרנד הקשור לתכשיטים בחורף הקרוב הוא שכבות. כל מה שיש לעשות הוא לקחת שרשראות באורכים שונים. אפשר לשלב בין סגנונות, בין מחרוזת מעניינת לבין שרשרת אלגנטית עם תליון עדין וליצור מגוון שילובים וכך ליצור מראה חדש גם עם כמות מוגבלת של שרשראות.
  • הדפסים גיאומטריים: גם הדפסים גיאומטריים אינם טרנד חדש אך נראה שהם ימשיכו ללוות אותנו גם החורף הזה במגוון בגדי נשים, בין אם אלה חליפות מכנסיים או חצאית (טרנד בפני עצמו לחורף הזה), חולצות, סריגים ועוד. עם ההדפסים הגיאומטריים נמנות גם המשבצות. חולצות פלנל משובצות הראו כבר סימנים ראשונים של חזרה והמגמה רק תלך ותגדל.
  • אפודות: אפודות עושות השנה קאמבק ונראה אותן במגוון דוגמאות וטקסטורות, החל מאפודות חלקות דרך טקסטורות עם בליטות בשלל צורות. גם הצבעים הם מגוונים אם כי גם כאן הגוונים הסתוויים בולטים יותר.