האם את אוהבת את המלתחה הנוכחית שלך? או שאולי הגיע הזמן לחדש ולרענן קצת את העניינים? אם ענית “לא” לשאלה הראשונה ו”כן” לשנייה – בלי שום ספק, את זקוקה לשינוי. אבל רגע לפני שתיסחפי אחרי הטרנדים העדכניים, החלטנו להתמקד דווקא בפריטים הבסיסיים שאת פשוט חייבת במלתחה שלך – פריטים קלאסיים, אלגנטיים, כאלה שאפשר לשלב במגוון […]

האם את אוהבת את המלתחה הנוכחית שלך? או שאולי הגיע הזמן לחדש ולרענן קצת את העניינים?

אם ענית “לא” לשאלה הראשונה ו”כן” לשנייה – בלי שום ספק, את זקוקה לשינוי. אבל רגע לפני שתיסחפי אחרי הטרנדים העדכניים, החלטנו להתמקד דווקא בפריטים הבסיסיים שאת פשוט חייבת במלתחה שלך – פריטים קלאסיים, אלגנטיים, כאלה שאפשר לשלב במגוון של דרכים.

מכנסי נשים

בקטגוריית המכנסיים יש כל כך הרבה אפשרויות, אבל כדי לא ללכת לאיבוד צריך להתמקד. קודם כל השאלה הראשונה היא האם את אוהבת ללכת עם מכנסיים, או שאת יותר טיפוס של חצאיות ושמלות? בהתאם לזה תחליטי האם להשקיע בזוג אחד או שניים, או להעשיר את המלתחה בכמה אופציות.

הסוד בקניית מכנסי נשים הוא להבין איזו גזרה מחמיאה לך ולמבנה הגוף שלך, וכמובן לא להתפשר על הנוחות. למשל יש היום בדים שמשלבים חומרי גלם נעימים ונושמים עם סיבים אלסטיים, כך שהתוצאה היא מכנסיים קצת יותר נמתחות ואלסטיות, שמחמיאות לכל אחת ונצמדות בדיוק לקימורי הגוף. בדים חלקים בגווני שחור, אפור, כחול, לבן וג’ינס הם הבחירה הבטוחה, שאפשר לשלב בקלות.

חולצות וטוניקות

בהמשך ישיר לקו של המכנסיים, גם כאן אנחנו ממליצים להתחיל מפריטים בסיסיים – חולצות מבדים נושמים ונעימים בגזרה שמחמיאה לך. שימי לב למפתח הצווארון ותנסי אופציות שונות, יש נשים שהכי מחמיא להן מפתח עגול, לאחרות משולש או מרובע. בחרי תחילה חולצות חלקות או כאלה עם הדפסים עדינים, בצבעים בסיסיים – כך תוכלי לשלב אותן בקלות עם כל חצאית או זוג מכנסי נשים.

חולצה לבנה עם מכנסיים שחורים או חצאית כהה הם אחד מהשילובים הקלאסיים שעובדים תמיד, כאשר הגזרה של הפריטים היא זו שלוקחת את המראה כולו לכיוון האלגנטי, היומיומי וכו’.

תכשיטים

הדרך הבטוחה לבחור תכשיטים שיתאימו לכל דבר וילוו אותך למשך שנים – היא לבחור בדגמים הקלאסיים והאלגנטיים. למשל סט אחד של שרשרת ועגילים צמודים ועדינים, בשיבוץ של יהלום או פנינה יכולים לשרת אותך באופן יומיומי וגם באירועים מיוחדים. כך גם לגבי טבעות – טבעת דקה מזהב או כסף, בשיבוץ של אבנים טובות או יהלומים קטנים תמיד נראית טוב, על כל אחת ובכל מצב.

סט קלאסי ואיכותי הוא בלי שום ספק השקעה לטווח הארוך, במיוחד אם את לא אוהבת להשקיע זמן בכל בוקר בבחירת התכשיטים. כך תוכלי לעבור למצב של “טייס אוטומטי” בכל בוקר, בלי לבזבז זמן על התלבטויות.

תיקים

אינספור בדיחות כבר סופרו על תיקי נשים. אבל אנחנו יודעים את האמת, תיק הוא לא רק הצהרה אופנתית – הוא קודם כל בן לוויה צמוד ומועיל במיוחד.

את בוודאי יודעת מה אנחנו עומדים להגיד – תדבקי באופציות הקלאסיות. תיק אחד גדול שמיועד ליומיום (לעבודה, לימודים, סידורים וכו’) ותיק אחד קטן ואלגנטי, לאירועים ובילויים.