זוגות רבים מחכים לרגע הזה. הרגע שבו הם מרגישים בטוחים בזוגיות ויודעים שהם מצאו את האדם הנכון שילווה אותם ברגעים השמחים של החיים, וגם בקשיים ובאתגרים שעוד מצפים בהמשך. את ההרגשה העוצמתית הזאת אנחנו רוצים לבטא באופן השלם והמלא ביותר, ולכן חשוב לנו שהצעת הנישואין תהיה מפתיעה ומרגשת, אך גם כשהאהבה מרימה אותנו לגבהים חדשים, […]

זוגות רבים מחכים לרגע הזה. הרגע שבו הם מרגישים בטוחים בזוגיות ויודעים שהם מצאו את האדם הנכון שילווה אותם ברגעים השמחים של החיים, וגם בקשיים ובאתגרים שעוד מצפים בהמשך. את ההרגשה העוצמתית הזאת אנחנו רוצים לבטא באופן השלם והמלא ביותר, ולכן חשוב לנו שהצעת הנישואין תהיה מפתיעה ומרגשת, אך גם כשהאהבה מרימה אותנו לגבהים חדשים, כדי לבנות חיים משותפים צריך בכל זאת להתחשב במציאות;
לכן, כאשר מתכננים הצעת נישואין, מומלץ להגדיר תקציב ראלי, ולתכנן את הרגע המאושר בהתאם.

חשבו על הקשר הזוגי שלכם

הצעת נישואין צריכה קודם כל להיות מרגשת, אבל בשביל זה לא תמיד צריך להשקיע סכומי כסף אדירים. המשאב העיקרי שלכם לצורך תכנון ההצעה היא הקשר הזוגי והחוויות המשותפות שלכם. נסו לחשוב על חוויה משמעותית שקירבה ביניכם, על בילוי בלתי נשכח שבזכותו הבנתם עד כמה הקשר שלכם ייחודי וחד-פעמי, והיעזרו ברגעי הקסם הללו ובחוויות המיוחדות שלכם כדי לתכנן את הצעת הנישואין. למשל, אם הדייט הראשון שלכם כלל צפייה בסרט, תוכלו לשחזר את אותו הערב ובסופו להציג סרטון הצעת נישואין קצר שהכנתם מראש. אם אתם זוג שאוהב לטייל תוכלו לתכנן מסלול ואולי לשלב בו מעין משחק הכולל הפתעות קטנות לצד הדרך. רק נקודה קטנה לחשיבה – כאשר אתם מתכננים את הצעת הנישואין קל מאוד להיסחף לפרויקט גרנדיוזי, אך שאלו את עצמכם, מה הצד השני ירצה? האם בת או בן הזוג נהנה/ נהנית מהפגנה פומבית של חיבה או שהיא דווקא תעדיף הצעה אינטימית. השתדלו לתכנן את ההצעה בהתאם, כדי ליצור אוויר מרגשת אך גם נעימה ובטוחה.

בחירת הטבעת

מלבד תכנון האירוע עצמו, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לבחור טבעת אירוסין שתתאים לבני הזוג, ולפעמים תהליך החיפוש מתברר כלא פשוט בכלל. כאשר אתם עושים חיפוש מהיר של “טבעת אירוסין מחיר” אתם תמצאו לא מעט תוצאות בטווח רחב של תקציבים, ובמגוון מרשים של סגנונות ועיצובים. אז איך בוחרים את הטבעת הנכונה לאירוע המשמעותי הזה? הנה כמה טיפים:

  • סננו לפי תקציב: נכון, אתם מעוניינים להוכיח לבת/בן הזוג עד כמה אתם אוהבים אותה/אותו, אך חשוב בכל זאת לקבוע תקציב שתוכלו לעמוד בו. אין צורך לקבוע מחיר מסוים, אך מומלץ להגדיר טווח מחירים סביר, ולאפשר לעצמכם חריגה קלה ממנו במקרה שבו ראיתם את הטבעת המושלמת.

 

  • בחרו את הגוון: זהב הוא מתכת יקרה שניתן למצוא אותה בגוונים רבים. כולנו מכירים את הזהב הצהוב הקלאסי, אך אפשר לבחור בצהוב כהה יחסית ואפשר גם לרכוש טבעת בגוון זהוב עדין יותר. מלבד גוון זה ישנן טבעות מזהב לבן, ולכן הבחירה לא פשוטה. טיפ נוסף הוא לבחון אילו תכשיטים יש לבן הזוג, ובעת הצורך להתייעץ עם חבר/ה קרובה שלה/ו.

 

  • אבני החן: טבעת אירוסין כוללת בדרך כלל אבן חן מרשימה, אך גם כאן הכלל המנחה הוא לשים לב להעדפות של הצד השני. ייתכן כי הצד שני יעדיף דווקא טבעת צנועה יחסית, או טבעת המשובצת יהלום מרכזי אחד בליטוש אלגנטי ונקי. גם במקרה זה, ניתן להיעזר בחבר/ה קרוב/ה ולבחור בטבעת שתפתיע אותם.

לסיכום, כדי להציע נישואין בצורה מפתיעה בתקציב מוגדר קבעו קודם כל את מסגרת התקציב, תכננו את האירוע בהתאם לקשר שלכם ולהעדפות של הצד השני ובחרו בטבעת הנכונה שתהלום אותה/ו ותרגש אותה/ו.