מה זאת טבעת נישואין קלאסית? איך היא נראית?

טבעות אירוסין מיוחדות

מזל טוב! הגעתם לאחד מהרגעים המרגשים ביותר בחייכם. לפני שמארגנים את החתונה ובוחרים את מי להזמין וכיצד לסדר אותם כדי שהדוד לא יריב עם הדוד השני… ובעיקר, לפני שאתם מתחילים חיים ארוכים ומאושרים האחד עם השני, זה הזמן לבחור טבעת נישואין שתתאים לכם בדיוק.

ישנם זוגות שמעדיפים טבעת נישואין בולטת וייחודית שתמשוך הרבה תשומת לב . עם זאת, זוגות אחרים מעדיפים טבעת קלאסית, שתשמור על רוגע ויציבות לאורך החיים, כמו בעליה. אנו תומכים בזוגות השונים ורצונותיהם כמובן, אך במאמר זה נשקיע תשומת לב מיוחדת בזוגות אשר מחפשים טבעת קלאסית.

מהי טבעת נישואין קלאסית?

  • טעם המחזיק לאורך זמן: הטבעת תישאר בסטייל גם עוד שנים רבות, וממש כמו אהובכם או אהובתכם, לא תאבד מחינה או קסמה.
  • מתאימה לבעליה:
  • לאנשים עם גוון עור צהבהב, תחמיא טבעת כסף.
  • לעומת זאת, לאנשים עם גוון עור אדמדם, תחמיא טבעת זהב.
  • כמו כן, כ-ו-ל-ם נראים נהדר עם רוז גולד (תת גוון ורדרד של נחושת).
  • נמצאת בהרמוניה עם טבעת האירוסין:
  • חשוב שטבעת הנישואין תתאים לטבעת האירוסין.
  • אם בחרתם כבר בטבעות אירוסין מיוחדות, כדאי לבחור בטבעת נישואין מיוחדת גם כן. כמו כן, חשוב להתאים את סוג הזהב שלהן, ולראות שהן משתלבות מבחינה הרמונית.

שקט עיצובי:

לעומת טבעות אירוסין מיוחדות, טבעת נישואין קלאסית הינה בדרך כלל פשוטה, ומשתלבת איתה בעדינות. מה זה אומר? זה אומר, שטבעת נישואין קלאסית אינה צריכה להיות מרובת פרטים או אבנים בשביל להיות נהדרת. ההפך הוא הנכון: ההלכה מצווה כי טבעות אלו יהיו פשוטות, בכדי לא להסיח את תשומת הלב מהעיקר.

ניקיון:

טבעת נישואין קלאסית צריכה להיות מסוג אחד של זהב: ולכן לא רצוי לערבב בין סוגי מתכות רבים. מומלץ כי טבעת נישואין קלאסית לא תשלב בתוכה אבנים. לעומת טבעות אירוסין מיוחדות, אשר יכולות להיות עטורות אבנים, טבעות נישואין קלאסיות הן חלקות.

התאמה לכל המגדרים:

במידה והדבר חשוב לכם או לכן, יש טבעות אשר מותאמות באופן ספציפי לגברים או לנשים. במידה והדבר אינו חשוב לכם או לכן, ישנן טבעות יוניסקס. הטבעת יכולה להתאים לזוגות שלא מוצאים את המגדר כקריטי במיוחד, או זוגות אשר רוצים לענוד בדיוק את אותה הטבעת גם אם הם ממגדרים שונים.

דקה או עבה?

טבעות נישואין מגיעות בעוביים שונים. אנו ממליצים על דקה במידה והאלגנטיות חשובה יותר לכם יותר מהכל; משום שהטבעות הדקות הן עדינות במיוחד. במידה וחשוב לכם לבלוט ולהשאיר רושם עמוק ויוקרתי על הסובבים אותכם אנו ממליצים על טבעת נישואין עבה

×
דילוג לתוכן