בין אם אתם מכירים מאז שאתם ילדים, בין אם הכרתם בתיכון או דרך חברים משותפים ובין אם אפליקציית היכרויות חיברה אתכם זה לזו, מצאתם אהבה והגיע הזמן ללכת אתה עד הסוף: עד לחתונה. כמובן שהשלב הראשון בדרך הוא הצעת הנישואין וכדי שכל השלבים עד ליעד יעברו חלק, ריכזנו לכם את הטיפים הבאים. גולת הכותרת: בחירת […]

בין אם אתם מכירים מאז שאתם ילדים, בין אם הכרתם בתיכון או דרך חברים משותפים ובין אם אפליקציית היכרויות חיברה אתכם זה לזו, מצאתם אהבה והגיע הזמן ללכת אתה עד הסוף: עד לחתונה. כמובן שהשלב הראשון בדרך הוא הצעת הנישואין וכדי שכל השלבים עד ליעד יעברו חלק, ריכזנו לכם את הטיפים הבאים.

גולת הכותרת: בחירת טבעת אירוסין

לא משנה איזה קונספט של הצעת נישואין תבחרו: צניחה ממטוס, ארוחה רומנטית על הים, חופשה מפנקת, או כל רגע אינטימי זוגי, אף הצעת נישואין לא תהיה שלמה ללא טבעת אירוסין. טבעת אירוסין לא רק מסמלת את המעמד, אלא שזהו תכשיט שבת הזוג תענוד על האצבע שלה לכל החיים. לכן עליכם לקלוע בול לטעמה ולבחור עבורה טבעת יפה שתתגאה לענוד. שימו לב שאתם קונים ממקום אמין שמספק לכם שירות איכותי וטבעות מעוצבות ברמה גבוהה. לאחר שהטבעת בכיס, ניתן יהיה לתכנן את אופי ההצעה. (כמובן שהיה עליכם לבקר שוב בחנות כדי לקנות גם טבעות לחתונה).

יש הסכמה? עכשיו זה הזמן לתכנן חתונה

אחרי שהחלטתם שפשוט נועדתם זו לזה, שתחיו ביחד לנצח, קחו רגע לנשום ולעבד את המציאות החדשה. הרשו לעצמכם רגע ליהנות מתקופת האירוסין ולאחר שנרגעתם והתרגלתם לרעיון, התחילו לתכנן את יום החתונה המרגש שלכם. יש המון שלבים לתכנון חתונה, החל בהגדרת תקציב, דרך מציאת אולם או גן אירועים, ועד הזמנת ספקי שירותים מכל הסוגים. כדי לתכנן חתונה חלומית, עשו לעצמכם לוח השראה שיעזור לכם להבין מהו סגנון החתונה המועדף עליכם. אחרי שתחליטו על הסגנון הרצוי יהיה לכם קל יותר להתמקד ולסנן את מה שלא מתאים.

הרגע לו חיכיתם: ביגוד, נעליים ואבזרים

אחרי שקבעתם מהו הסגנון ואתם יודעים כמה תקציב יש לכם עבור כל פרט ופרט בחתונה, זה הרגע להפוך לחתן וכלה, ולקנות לעצמכם שמלת כלה וחליפת חתן. ברוב המקרים, הכלה בוחרת את השמלה ולאחר בחירת השמלה החתן בוחר את החליפה בהתאמה. אך כמובן שאתם יכולים להתנהל בהתאם לכללים שלכם, ורק לוודא שהתלבושות שלכם ישתלבו יחד, וגם עם האולם ועם סגנון החתונה. המלצה חמה: קנו נעלי נוחות לגברים, וגם אם הכלה נועלת נעלי עקב לחופה, הקפידו להביא נעליים נוחות להחלפה כדי שיתאימו לריקודים על הרחבה עד לאחרון האורחים.

עשו לכם רשימה מסודרת ונהלו נכון את הזמנים

הגיע היום המיוחל וכמובן שאתם רוצים שהכל יתנהל כשורה, שכל הספקים יגיעו בזמן ושלא תשכחו דבר (ובמיוחד את טבעות הנישואין!) מכיוון שאתם יכולים להיות מעט מוצפים, מומלץ שתעשו לעצמכם רשימה מסודרת ותנהלו נכון את לוחות הזמנים, כך שכל ספק ידע מתי להגיע והיום שלכם יהיה יותר בשליטה. אם אתם מרגישים מוצפים, אולי תמנו חברים קרובים או בני משפחה למשימה. באופן כללי מומלץ שתיקחו לעצמכם שבוע חופש כדי להיות כמה שפחות לחוצים ועל מנת ליהנות מזמן איכות כיפי ונעים לקראת אירוע של פעם בחיים.