עגילי יהלומים – זהו מאמר למתקדמים.

עגילי יהלומים פרח מעוצבים זהב צהוב

עגילי יהלום – מאמר למתקדמים

לא מתקדמים מבחינת הכרות עם יהלומים, טבעות אירוסין עם יהלומים או טבעות נישואין,אלא מבחינת מסלול הרכישות של תכשיטי יהלומים לאשת חלומותיכם, אם אתם גברים, פינוק עצמי או מתנה לעצמכן, אם אתם נשים ועוד אינספור סיבות טובות לרכישת עגילי יהלומים איכותיים.

בואו נאמר את האמת: עגילי יהלומים עושים את הרושם הראשוני הטוב ביותר.

הכיצד? הרי הידיים מונחות לרוב לצד גוף או בכיסים וכך צמידי יהלומים נמצאים על פרק היד ולעתים מכוסים בשרוולים ושרשראות לרוב מתחבאות במקומות שלא נעים להביט אליהם בתחילה.

אולי בשל סיבה זאת היוו עגילים, לאורכה של התרבות האנושית, סמל למעמד כזה או אחר והיו נפוצים גם כחלק מטקסים דתיים וטקסי התבגרות שונים ומשונים. עגילים נמצאו מוקדם מאוד בחפירות ארכיאולוגיות (לפני כ-2000 שנה) בכל רחבי העולם. העובדה המפתיעה היא שעגילים היו נפוצים בתקופה הקדומה גם אצל גברים. אז מי אומר שהאופנה לא חוזרת?

במהלך השנים השתמשו אבות אבותינו בחומרים רבים ליצירת עגילים:עור, עצמות, אבנים ומתכות. רק בעידן האחרון התקבעו העגילים כסמל סטטוס מעצם מרכיביהם והחלו להיות מיוצרים רק ממתכות יקרות מזהב, כסף וכמובן השיא: עגילי יהלומים. סיבה נוספת היא שמתכות אצילות אלו לא גורמות לזיהומים, היכולים ונגרמים מתכשיטים זולים עם ציפויים זולים על כל ניגזרותיהם וההיגיון דורש שבתכשיטים בהם יש יהלומים איכותיים, לא יהיה שימוש במתכות זולות.

עגילים מכל סוג, בין אם הם עגילים צמודים, עגילי קליפ-און או עגילים על מתלה, מהווים את השלב השלישי לטעמנו מתוך ארבעה הכרחיים לאישה או גבר בני זמננו. כשהשלב הראשון הוא הטבעת השני הוא השרשרת, והרביעי והאחרון הוא הצמיד.

אז אם אתם מחפשים את המתנה המושלמת לאישה שיש לה, כביכול, הכל, תחשבו עגילי יהלומים איכותיים מבית מאור תכשיטים ואם כבר יש לה עגילי יהלומים בעיצובים המדהימים שלנו, תמשיכו מיד למאמר על הצמידים בלינק המצוין למטה

אנו במאור תכשיטים מכינים עיצובים מיוחדים של עגילי יהלומים, כמובן גם בעיצוב אישי, שיהוו חלק מהלוק האירופאי האיכותי והקלאסי אותו אנחנו אוהבים ומעריכים. וכמובן אנו מעצבים שיבוצים שיתאימו לטבעות האיכותיות אותן אנו מוכרים והכל בסטנדרט האירופאי.

צפו בקטלוג עגילי היהלום שלנו .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

×
דילוג לתוכן