צמידי יהלומים: אלגנטיות תמיד תהיה באופנה

צמידי יהלומים

צמיד יהלומים מעוצב -כי יש דברים שתמיד יהיו באופנה!

ראשית, הרשו לנו להוריד משהו מהלב.

צמידי טניס, הם על שם אירוע שכלל משחק טניס, טניסאית אמריקאית אגדתית בשם כריס אברט לויד וצמיד שנעלם ובגללו הופסק המשחק. זהו.

עכשיו בוא נדבר על צמידי יהלומים מעוצבים.

קצת היסטוריה הצמידים מופיעים בציורים על קירות של מערות, בפירמידות ועוד. בין אם הם צמידי עור, בד או מתכות יקרות, הצמידים היו פריט הכרחי ולו רק כדי לסמן שייכות לאדון או גברת או אפילו כת או דת.

ההפתעה הגדולה היא שצמידים היו פופולריים יותר אצל גברים מאשר אצל נשים שתמיד ענדו יותר תליונים, טבעות ועגילים. בתרבויות עתיקות, צמידים היוו דרך לסמן מעמד או תפקיד ובעיקר על היותך עשיר.

צמידי יהלומים הם אחד מני סוגים רבים של צמיגים ביניהם: צמידי אמה, צמידי זרוע. צמידי צ’ארם (עם המון תליונים קטנים), צמידים ארוגים וצמידי חוליות. לצמידי יהלומים שמור המעמד העליון בעולם הצמידים.

ניתן לעצב צמידים במתכות יקרות כזהב K14 או K18צהוב או בזהב לבן או בפלטינה (נדיר יותר). המתכת הבסיסית תשפיע על צבע היהלומים בנדרשים לעיצוב ועל גודלם. ניתן לעצב צמיד בעל אבן מרכזית ומסביבו יהלומים לווייניים רבים וניתן לעצב “צמיד טניס”, המורכב מעשרות יהלומים דומים בצבע ובגודל, כדי לייצר חוויה של “קו יהלומים” אחיד ואלגנטי. כאן באים לביטוי העין והיד של המשבצים המקצועיים של מאור תכשיטים, היודעים לבחור ולברור מתוך מאות יהלומים את אלו הדומים בתכונות ה-C4 שלהם  כדי לשבץ אותם יחד לצמיד אחד.

אנחנו במאור תכשיטים מקפידים לפי הסטנדרטים האירופאיים שלנו על עיצובים מקוריים ומיוחדים ועל חומרי גלם איכותיים בין אם במתכות או ביהלומים הנבחרים בקפידה לצמידי היהלומים שלנו.

אבל, לא פחות אנחנו משקיעים בסוגרים 🙂

ניתן לראות את קטלוג צמידי היהלומים שלנו כאן!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

×
דילוג לתוכן