4 טיפים לבחירת טבעת אירוסין

טבעות אירוסין זהב לבן

ההתרגשות בשיאה, הלבבות מלבלבים והאהבה הכי פורחת שיש? זה בדיוק הזמן להציע נישואין! איזה כיף הולך להיות לכם, וכמה רומנטיקה עתידה להתפזר באוויר! האביזר הנלווה, ההכרחי והמשמח של המעמד הזה הוא ללא ספק טבעת האירוסין, אך כיצד תדעו לבחור אותה נכון? מהם הקריטריונים שכדאי לשים לב אליהם ועל מה לא כדאי להתפשר? לא משנה אם אתם הולכים לבחור את הטבעת יחד או לבד, הנה כמה טיפים לבחירת טבעות אירוסין זהב לבן, צהוב, אדום, ובכל צבעי האהבה!

מתחילים בצורה

אם אתם יודעים מה הצד השני מעדיף מבחינת צורת היהלום, תוכלו לצמצם מאוד את הבחירה שלכם – ולמעשה זו מטרת העל שלכם: לצמצם את הבחירה ככל הניתן, כיוון שהמבחר עלול לבלבל. כל צורה של יהלום מתומחרת אחרת ולכל אחת יש מחיר אחר לקראט. חיתוך עגול, למשל, הוא גם היקר יותר, ולצורת החיתוך המכונה “אגס” נלווה תג מחיר נמוך יותר. השאלה כאן היא בעיקר של תקציב אך גם של העדפה. כל אחת.ד מעדיפ.ה את היהלום שלו.ה בחיתוך מעט שונה, ולכן כדאי לקחת את צורת היהלום בחשבון.

זהב צהוב, אדום ומה שביניהם

באופן מסורתי, טבעות אירוסין עשויות זהב צהוב הן הבחירה הקלאסית ביותר לצבע הטבעת, אך כיום יש מגוון רחב של סגנונות זהב אחרים – דוגמת טבעות אירוסין זהב לבן, כסף, פלטינה וזהב ורוד (רוז גולד הפופולרי) הן בחירה נהדרת לא פחות, מודרנית ומרעננת. הפלטינה, למשל, נראית דומה ביותר למתכת הכסף, אך כמובן שהיא יקרה יותר, איכותית יותר ואפילו נדירה יותר ממנו. חשוב לבחור את המתכת בעיקר לפי הסגנון האישי של מי שתענוד את הטבעת. יש א.נשים שלא מסוגלות.ים לענוד זהב צהוב ויש כאלה שכל התכשיטים שלהן עשויים מרוז גולד. הבחירה הזו, בהתאם לתקציב כמובן, תסייע לכם לצמצם את האפשרות עוד יותר.

גודל הקראט

השאלה העתיקה ביותר, סביר להניח, היא איכות מול כמות – גם בבחירת טבעת אירוסין. יש כאלו שיעדיפו אבן גדולה יותר ואחרות ירצו יהלום ברור וגדול, למרות שהוא בעל קראט פחות. חשוב להגיע עם מושג כללי לגבי הסגנון של עונדת הטבעת. הגודל לא תמיד קובע? כאן הוא בהחלט כן! את הצבע תמיד אפשר לשנות, אך את גודל הקראט פחות.

מודדים לפני שקונים

לא מעט מאורסים טריים מגיעים לבד לבחור טבעת, ואז גודל הטבעת כולה יהיה ניחוש פרוע במקרה הטוב, ורחוק מהמציאות במקרה הפחות טוב. אין דבר יותר מבאס מאשר לקבל טבעת נוצצת לכבוד האירוסים המרגשים, רק כדי לגלות שהיא חוסמת את זרימת הדם או גדולה מדי ומידלדלת מהאצבע. איך מונעים את זה? אם הולכים יחד לבחור טבעת אז אין בעיה כלל – פשוט מודדים ובודקים, אך אם בוחרים לבד, כדאי להגיע לאחר שעשיתם שיעורי בית ובדקתם מהו גודל האצבע של הכלה המיועדת או השוותם לטבעות דומות.

×
דילוג לתוכן