אז בחרתם טבעת מתוך שלל טבעות אירוסין, אמרתם “איי דו” וכעת הגיע הזמן לתכנן את חתונת החלומות שלכם. איך מתחילים? ומה חשוב לדעת לפני שיוצאים לדרך? הנה כמה דברים שיעזרו לכם מאוד להתפקס, לדעת מה חשוב וכיצד לתכנן את החתונה בצורה הטובה ביותר. מוכנים? בואו נצא לדרך! מתחילים בהגדרת תקציב לפני שאתם מתפתים לחפש גני […]

אז בחרתם טבעת מתוך שלל טבעות אירוסין, אמרתם “איי דו” וכעת הגיע הזמן לתכנן את חתונת החלומות שלכם. איך מתחילים? ומה חשוב לדעת לפני שיוצאים לדרך? הנה כמה דברים שיעזרו לכם מאוד להתפקס, לדעת מה חשוב וכיצד לתכנן את החתונה בצורה הטובה ביותר. מוכנים? בואו נצא לדרך!

מתחילים בהגדרת תקציב

לפני שאתם מתפתים לחפש גני אירועים, לתור אחר שמלות כלה או לשוטט בפינטרסט ולחפש אחר השראה לעיצוב האירוע, חשוב מאוד להתחיל מקביעת תקציב לחתונה. בין אם מימון החתונה ייעשה מכספכם האישי ובין אם ההורים מתכננים לעזור, שבו וגבשו תקציב שתוכלו לעמוד בו. התקציב אמור לכלול את כל הארגונים לחתונה – החל מהוצאות על גן אירועים, דרך טבעות נישואין ועד להוצאות בלתי צפויות (והן יגיעו). כך תדעו מה אתם מחפשים ולא תתפתו להציץ במקומות לא רלוונטיים. זכרו: חתונה היא אחת ההפקות היקרות שיכולות להיות. רק אם תעמדו בתקציב שהוגדר מלכתחילה תוכלו ליהנות מתכנון נכון שגם ישתלם בעתיד

שקלו להשתמש בשירותי תכנון חתונות

אם אתם מרגישים שאתם הולכים לאיבוד בתכנוני החתונה, אם לא מתאים לכם להתעסק בכל כך הרבה ארגונים סביב ערב אחד או אם אין לכם זמן לפנות למלאכת התכנון – שקלו לשכור שירותי תכנון חתונות. במסגרת השירות הזה תוכלו ליהנות מחופש כמעט מוחלט, כשמפיקי האירועים דואגים שהכל יעשה על הצד הטוב ביותר מבלי שתאלצו לדאוג לדבר. לא זו בלבד שהדבר יסייע לכם להישאר בתקציב שהגדרתם, אלא שגם תוכלו כך לא לחרוג מתקציב החתונה ואפילו לחסוך, שכן לרוב למפיקי אירועים יש קשרים מעולים שיכולים להועיל גם לכם בהוזלת שירותי החתונה.

אל תתפתו לבחון הרבה ספקים

עולם החתונות הוא עולם עשיר מאוד, הכולל בתוכו אינספור בעלי מקצוע מתחומים שונים – תקליטנים, מעצבי שיער, מאפרים, צלמים, מעצבי שמלות כלה, גני אירועים ואולמות וכהנה וכהנה. קל מאוד ללכת לאיבוד בין שלל בעלי המקצוע המוכשרים, ולכן חשוב להתפקס ולבחון רק כמה שמוצאים חן בעיניכם ביותר. כדי לעשות זאת, נסו לקבוע כמות מסוימת של ספקים איתם אתם נפגשים, נניח שלושה סה”כ מכל סוג, וגם זה רק לאחר שאתם רואים פוטנציאל ממשי לעבודה איתם.

הקדישו זמן לתכנון

תכנון חתונה לוקח זמן, לרוב מספר חודשים. כדי לצלוח את התקופה הזו בצורה הטובה ביותר, הקדישו את הזמן הראוי לתכנונה, מול הספקים השונים וגם מול עצמכם – במגזינים שונים, אתרי אינטרנט, המלצות של זוגות אחרים וכדומה.

אל תשכחו לחייך

יש כאן לא מעט מוטיבים שעלולים להלחיץ – הרבה כסף, הרבה החלטות וגם רצון משותף שהערב יהיה מושלם. כל אלו עלולים להיתרגם ללחץ מיותר ולמריבות מיותרות עוד יותר. מה עושים? מחייכים! גם במהלך תקופת הארגונים, זכרו את האהבה שלכם. צאו לדייטים רומנטיים יחד, תכננו בכיף את ירח הדבש והזכירו לעצמכם, גם בתוך הבלאגן, מדוע בחרתם להיות יחד.