5 טיפים איך תבחר טבעות נישואין לאישה שהיא תאהב באמת

נשים עונדות בדרך כלל את טבעת הנישואין בכל יום ולכן ההתאמה בין האישיות שלה לבין הטבעת חייבת להיות מושלמת, כך שבכל פעם שהאישה מביטה בטבעת, היא תתאהב בה מחדש.

מחקר אישי לגבי התאמת טבעת הנישואין

כדי לרכוש את הטבעת המתאימה ביותר כדאי לבצע מחקר קטן הכולל מבט על הטבעות הנוכחיות שלה, עיצובן, צבעיהן ומה הן מכילות. אם היא אוהבת יהלומים, קטנים או גדולים, אולי היא מעדיפה שילוב של אבני חן בגוון ספציפי, או טבעת עדינה אשר אין בה יהלומים כלל.

פרק נוסף במחקר כולל את תיקיית פינטרס שלה במחשב. חשוב להציץ בה כאשר היא לא נמצאת בבית כדי לראות אילו עיצובים אהובים עליה, אילו רעיונות היא סימנה ככאלה אשר כדאי לבצע, אם היא אוהבת זהב לבן, זהב צהוב או אחר.

גם שיחות עם חברותיה או אחיותיה יעזרו לסלול את הדרך למציאת הטבעת האולטימטיבית, אילו טבעות של בנות משפחה וחברות היא אהבה ואילו נראו לה קטנות מדי, מגושמות מדי או לא לטעמה כלל.

את המכלול של כל המידע, כדאי לתמצת לנקודות שהן האקוטיות ביותר מבחינתה, כדי לרכוש בסופו של דבר את הדגם המוצלח ביותר והמתאים לטעם האישי שלה.

סוגים שונים של טבעות נישואין

הייצור שלנו במפעל היהלומים כולל אין ספור דגמים של טבעות נישואין במגוון עצום של אפשרויות. טבעות קלאסיות אשר יהיו תמיד יפות ואהובות גם בעוד עשרות שנים או טבעות טרנדיות אשר תואמות את צווי האופנה העכשוויים, אשר עשויים להשתנות תוך כמה שנים.

קיימים דגמים ובהם טבעת יהלום אחת גדולה, או זר של הרבה מאד יהלומים קטנים המסודרים בצורות הנדסיות שונות, עיגולים, מרובעים או קווים מעוטרי יהלומים.

הנתון הבסיסי בבחירת טבעת הנישואין הוא טעמה של האישה בהתאם למחקר שבוצע, אם היא מעדיפה זהב אדום, לבן או צהוב. טבעת עדינה, חלקה, מחוספסת רחבה או צרה, הכול שאלה של טעם וחיבור לאורך זמן.

נשים רבות אוהבות טבעות שאינן שגרתיות ויש בהם פסי זהב מעוצבים בכיוונים שונים, עם יהלומים או בלעדיהם, טבעת שיש בה אמירה והיא מותירה רושם רב על כל מי שמביט בה.

היצע נרחב של טבעות נישואין

כל מי שמגיע לאולם התצוגה שלנו נחשף לכמות עצומה של סוגי טבעות באין ספור דוגמאות אשר אחת יפה יותר מקודמתה. לאחר בחירת הקו העיצובי, המבחר מצטמצם במעט, אך עדיין קשה מאד לבחור את טבעת הנישואין הנכונה עבור האישה.

יועצי המכירות המיומנים שלנו, אשר עוסקים בתחום זה כבר שנים רבות ישמחו לסייע לכם ומתוך המידע שתעבירו אליהם יהיה להם קל יותר להתאים את אחת הטבעות שקיימת סבירות גבוהה תהיה אהובה עליה.

שיהיה במזל טוב !

×
דילוג לתוכן