8 דברים שחתן צריך להכין לעצמו לפני החתונה

ההיסטוריה של טבעת הנישואין

יום החתונה הינו יום גדול עבור כל בן אדם. הסיבה העיקרית לכך היא, שמדובר באירוע של פעם בחיים ובאירוע שגם משנה את כל החיים. זה האירוע שחותם את חיי הרווקות ופותח דלת לחיים של שותפות, זוגיות ובעיקר, שלמות. 

ההכנות לקראת יום החתונה הן רבות מאוד, החל מתכנון האירוע והזמנת מקום לחגיגה, שליחת הזמנות, בחירת תפריט וביצוע קניות חשובות. ככל שמתקרב היום הגדול, נמחקים מהרשימה עוד ועוד מטלות שבוצעו, מה שמעלה את סף הרגשות לרמות גבוהות.

סיימתם הכול? לפניכם רשימה של 8 דברים חשובים שאסור לכם לשכוח להכין לקראת החתונה – 

  1. טבעת – הדבר הראשון והחשוב מכל, בלעדיו אין קידושין ואין אפשרות לקיים את טקס הנישואין. אל תשכחו להביא את טבעת הקידושין איתכם לאולם. ואם אתם חוששים מכך, תוכלו לבקש מחבר או קרוב משפחה שיזכור זאת עבורכם.
  2. חליפת חתן – הלוק אתו אתם מופיעים ביום הגדול! חליפת חתן אינה סתם חליפה ולכן חשוב שהיא תהיה נוחה ונעימה ללבישה ולא תסרבל אתכם ביום החשוב כל כך. כדאי שתדעו כי ניתן למצוא חליפות חתן גם בחנויות בגדים במידות גדולות לגברים, עבור כאלה שצריכים זאת.
  3. טלית – ישנן עדות בהן החתן מברך על טלית מתחת לחופה, וחשוב לזכור להביא גם אותה. ניתן להשתמש בטלית שמסמלת עבורכם משהו משפחתי מסוים וניתן גם לרכוש אחת חדשה לקראת החיים החדשים שמתחילים. 
  4. כוס לשבירה – נהוג לשבור כוס מתחת לחופה לזכר חורבן ירושלים. כדאי לוודא עם הרב שמארגן את החופה שהוא ידאג גם לכוס לשבירה, אך במידה והוא לא מספק זאת, יהיה עליכם לדאוג שתהיה אחת כזאת. 
  5. כדורים נגד כאבי ראש – יום גדול, כבר אמרנו? יום החתונה יכול להיות מלחיץ מאוד מה שעלול לשבש לכם את הבריאות מעט… על כן, הצטיידו בכדורים נגד כאב ראש על מנת שתוכלו להתמודד עם כל תחושת אי נוחות במהלך האירוע של החיים שלכם.
  6. אביזרים אישיים – חשוב שתהיו מאורגנים גם עם אביזרים אישיים שייתכן ותצטרכו במהלך האירוע. למשל, אם אתם מרכיבים עדשות לקראת המאורע, הביאו איתכם גם זוג משקפיים למקרה שתרגישו לא בנוח עם העדשות.
  7. מטפחת/טישו בכיס – ברגעי השיא של האירוע, אתם יכולים לגלות כי הדמעות לא שואלות רשות לפני שהן יוצאות, או שהפנים רטובות מזיעה עקב ההתרגשות… על כן, הצטיידו במטפחת בכיס או בחבילת טישו על מנת להיות ערוכים לכל תרחיש.
  8. בגדי החלפה – לאחר טקס החופה והצילומים, אינכם חייבים להמשיך להסתובב חנוטים עם חליפת החתן המפוארת, אלא יכולים בהחלט להחליף לבגדים נוחים יותר לקראת הסעודה או לשלב הריקודים. לצורך כך, ארגנו לעצמכם תיק ובו בגדי החלפה נוחים שיהיה לכם להמשך האירוע.
×
דילוג לתוכן