מזל טוב – טבעות אירוסין מיוחדות

מזל טוב – טבעות אירוסין מיוחדות
מזל טוב – טבעות אירוסין מיוחדות

רכישת טבעות אירוסין מיוחדות היא משימה לא פשוטה אך בהחלט אפשרית. גברים רבים אשר מעוניינים בקניית טבעת אירוסין לקראת הטקס המרגש של הצעת הנישואין, מתלבטים רבות איזו טבעת תהיה המיוחדת ביותר עבור כלת השמחה, כדי להביע את האהבה הרבה שתוביל את שניהם לחתונה ולשנים מאושרות יחד.

בחירת טבעת אירוסין

כדי להצליח בבחירה כדאי לבצע עבודה מקדימה ולראות את הדוגמאות של טבעות האירוסין אשר עונדות חברותיה, בנות הדודות שלה, אחיותיה ועוד. אם רובן נראות דומות זו לזו או שיש שוני מהותי ביניהן. המטרה היא לנסות להוציא מידע דרך חברה או בת משפחה, אם יש דגם ספציפי אשר אהוב עליה מתוך הדגמים שהיא רואה בסביבתה, אילו דגמים היא לא אוהבת, איך היא הייתה רוצה שתיראה טבעת האירוסין שלה ועוד.

קבלת התשובות, אפילו אם הן חלקיות תוכל לסלול את הדרך לחשיבה הנכונה על טעמה של הבחורה ועל פי ההנחיות הללו, אפשר לרכוש טבעת שהיא בטוח תאהב.

מזל טוב – טבעות אירוסין מיוחדות

נקודות מהותיות בטבעת האירוסין

קיימות נקודות שהן הבסיס להחלטה, האחת היא מהו צבע הזהב האהוב על הבחורה? זהב לבן, זהב צהוב או צבע אחר של זהב.

הנקודה השנייה היא מידת הטבעת, הדרך הטובה ביותר היא למדוד את אחת הטבעות שלה המונחות בתיבת התכשיטים, כשהיא כמובן לא בבית.

הנקודה השלישית היא לגבי נראותה של הטבעת, אם הכלה לעתיד אוהבת יהלום אחד במרכז, גדול או יהלום קטן ועדין? אם תאהב שורה נוספת של יהלומים קטנים על גבי הטבעת, סביב היהלום או בפורמט אחר.

הנקודה הרביעית היא אם היא אוהבת טבעת שבלונית או מעוניינת בטבעת בעלת אמירה שיש בה דוגמאות שונות כמו צורת הספרה 8, גלים, שילובים של צבעים אחרים, כמה שורות בחלק העליון של הטבעת ועוד.

בהתאם למידע שיתקבל, יהיה הרבה יותר קל להתאים את הטבעת לכלה.

מגוון טבעות אירוסין

בין הטבעות יוצאות הדופן בקולקציה אפשר לראות טבעות במראה ייחודי הכוללות יהלומים יפהפיים המלוטשים בקפידה ומונחים על הכתר במרכז הטבעת. ההיצע כולל יהלומים בגדלים שונים בעלי צבע מדהים. כמו כן טבעות המורכבות מיהלום מרכזי וסביבו יהלומים הרבה יותר קטנים, או לחילופין טבעות הכוללות כמה קווים עיצובים בחלקן העליון בצבע זהה או שונה ועל כל אחד מהם שורת יהלומים מבריקים.

העיצוב של כל טבעת הוא שונה ואפשר להביט באין ספור עיצובים, עד שמוצאים כמה דגמים שנראותם היא המובילה ומהם בוחרים את הטבעת היפה ביותר שלהערכת בן הזוג, תתקבל באהבה על ידי המאורסת הטרייה.

במקרים רבים החשיבה היא להתביית על דגמים ייחודיים כך שהטבעת שנבחרה לא תראה כמו כל הטבעות אלא יהיה לה שיק, היא תעוצב באופן נדיר והכלה תיהנה להביט בה שוב ושוב וליהנות מיופייה.

×
דילוג לתוכן