נשים רבות אוהבות לענוד תכשיטים ייחודיים כדי לבדל את עצמן. הן אינן מעוניינות לרכוש פריטים שאפשר לראות אצל נשים אחרות, באופן זהה או באופן דומה. היצירתיות של הנשים האלה פורחת כל הזמן והן כבר מתכננות בראשן איך ייראה תכשיט זה או אחר שלהן, טבעת מיוחדת, מחרוזת יוצאת דופן, צמיד מפתיע או עגילים מעוררי השראה. בדמיונן […]

תכשיטים בעיצוב אישי איך מתחילים?

נשים רבות אוהבות לענוד תכשיטים ייחודיים כדי לבדל את עצמן. הן אינן מעוניינות לרכוש פריטים שאפשר לראות אצל נשים אחרות, באופן זהה או באופן דומה.

היצירתיות של הנשים האלה פורחת כל הזמן והן כבר מתכננות בראשן איך ייראה תכשיט זה או אחר שלהן, טבעת מיוחדת, מחרוזת יוצאת דופן, צמיד מפתיע או עגילים מעוררי השראה.

בדמיונן הן רואות את המוצר היוצא דופן אך הן אינן עוסקות בתחום התכשיטים, אין להן שום ידע כיצד לייצר דגמים ספציפיים ולכן הן נעזרות בצוות המקצועי של מאור תכשיטים.

שיטת העבודה להזמנת תכשיטים בעיצוב אישי

כדי לבצע את המהלך הפרודוקטיבי באופן אחראי, יש לקבוע פגישה עם אחד מאנשי הצוות המקצועיים שלנו העוסק בתחום הספציפי של צמידים/טבעות/עגילים או שרשראות.

מכיוון שמדובר בתהליך מיוחד הכרוך בעיצוב ייחודי ובעלויות כספיות נכבדות, חותמים המזמינה וגם נציג החברה על הסכם ובו רשומים כל פרטי ההתקשרות ומהלך העבודה המתוכנן.

בהתאם לסוג היהלומים שישובצו על העדי ולגודלם, בוחרים את האבנים הרלוונטיות לצורך בניית הפריט וזאת בהתאם לעקרונות 4 c ולתקציב שעליו סוכם.

הלקוחה מפרטת את הנראות הרצויה של התכשיט ומעצב תכשיטים בעל מיומנות מכין סקיצה ספציפית בהתאם לדרישת הלקוחה. כאשר הסקיצה מוכנה, היא מועברת לאישורה של הלקוחה לצורך ביצוע. קיימים מקרים שהסקיצה מקבלת אישור ומקרים אחרים שבהם לנוכח הנראות הוויזואלית שהיא בולטת מאד בסקיצה, מבקשת הלקוחה לתקן או להוסיף כמה נקודות כדי שהתכשיט ייראה לא פחות ממושלם.

כאשר הדגם מאושר לביצוע, יש להעביר לנו אישור על כך בכתב או בדואר אלקטרוני כדי שנתחיל בהליך בניית הפריט שהוזמן.

אנשי הייצור המנוסים בונים את הטבעת או התכשיט האחר שהוזמן בדיוק על פי הסקיצה שאושרה לביצוע, בחריטה איכותית, תוך שיבוץ יהלומים מלוטשים ויפהפיים וגימור מושלם.

העברת התכשיט ללקוחה

בתום הייצור הלקוחה מגיעה לאולם התצוגה כדי לאסוף אותו. היא בוחנת אותו מכל הכיוונים כדי לוודא שהוא תואם בדיוק את רצונה של ואת השרטוט שהכין מעצב התכשיטים. תעודות המעידות על טיבם של היהלומים והאחריות עליהם מועברות אליה באופן קבוע.

הרגע הנכסף שבו האישה עונדת את הטבעת, הצמיד, העגילים או המחרוזת הוא רגע מכונן. אי אפשר לתאר את עוצמת האושר שחשה האישה באותם רגעים. היא מרגישה שהצליחה להשיג את אחת השאיפות המרכזיות בחייה תוך שיתוף פעולה נפלא אתנו.

עיצוב אישי עבור לקוחות החברה

צוות ההנהלה של מאור תכשיטים גילה כי הנשים נהנות מאד לקנות תכשיטים אך בדגמים מסוימים הן היו מבצעות שינוי כזה או אחר כדי להתאם אותו באופן מושלם לאופיין.

זיהינו את הפוטנציאל ואת הרצון והצענו ללקוחות לתת לנו הנחיות מתאימות כך שנייצר עבורן את התכשיט שעליו הן חולמות וזו הצלחה אדירה!