עגילים יהלום לנשים

עגילי יהלומים זהב צהוב - שיבוץ הלו
עגילים יהלום לנשים

עגילים הם תכשיטים האהובים מאד על נשים רבות ובמיוחד כאשר הם כוללים יהלום המשובץ בהם. קיימים שני סוגים מרכזיים של עגילים, אלו הצמודים לתנוך האוזן ואלו הנותרים תלויים על האוזן בשפע של דוגמאות ובדרגות שונות של אורך.

עגילים ובהם יהלומים

המעצבים היצירתיים של חברת התכשיטים מציעים לקהל היצע נרחב של דוגמאות יפהפיות שבהן היהלומים משובצים במיקומים שונים. התכנון הפונקציונלי של היהלומים על פני העגיל יוצר עגילים מרהיבים וייחודיים ביופיים.

קיימים עגילים שבהם משובץ יהלום אחד בלבד במרכזו. בדגמים אחרים קיימת כמות גדולה בהרבה מאד פונקציות של יהלומים, לעיתים בגדלים שונים היוצרים צורות שונות כמו טיפות, ריבועים, משולשים. צמות של כמה שורות יהלומים המשתלבות זו בזו ועוד.

אפשר לרכוש יהלומים שבסיסם הוא עגילים המיוצרים מזהב לבן, צהוב או זהב אדום על פי טעמה האופנתי של כל אישה. בין היהלומים אפשר לשלב נגיעות של סוג הזהב שנבחר וכך נמכרים דגמים מרהיבים שיש בהן נוכחות מרשימה ביותר גם ליהלומים וגם לזהב.

אחד מסוגי היהלומים האהובים ביותר על נשים הוא יהלומי סוליטר שהם בדרך כלל קטנים ועם זאת יפהפיים במיוחד כשהם משובצים בריכוז גבוה או מפוזרים על פני משטח רחב ויוצרים יחד מוצר מקסים שהוא יוצא דופן בנראותו.

אופן הליטוש של היהלומים הוא מהותי. במקרים רבים משבצים כמה יהלומים שלוטשו בשיטה זהה זה לצד זה ולכן הם נוצצים יחד וכך העגילים מקבלים ממד יוקרתי ואקסקלוסיבי המתאים לאירועים כמו חתונות, אירועים עסקיים, השקות אופנתיות ועוד.

מתנה עגילים עם יהלומים

כל אישה אוהבת את מבחר העגילים שלה, כיוון שבכל פעם שהיא יוצאת לעבודה או לאירוע היא מתאימה אותם ללבוש שלה. לכן, כמעט כל גבר יודע ומבין שהדרך לליבה של האישה עובר דרך עגילים ובהזדמנויות רבות הוא רוכש עבורה עגילי יהלומים לאירועים אישיים כמו יום הולדת, יום נישואין, לידה וכל סיבה חשובה אחרת.

העיצובים המרהיבים והאלגנטיים מאפשרים לכל לקוח לבחור בכל פעם דגם ייחודי בסגנון האהוב על בת הזוג וגם לקנות עגילים יוצאי דופן שיפתיעו את בת הזוג, במיוחד כשמדובר בדגמים מובילים.

ברוב המקרים בן הזוג מכיר את טעמה של בת הזוג ועל פי הסגנון האהוב עליה הוא יחליט אם לרכוש עגילים צמודים או עגילים תלויים. עגילים עדינים בעלי יהלום אחד, מעט יהלומים או ריכוז נרחב של יהלומים בגדלים זהים או בשתי רמות של אבנים.

גם אופן ליטוש היהלומים מחדד את נראותו של כל עגיל על פי הטקסטורה שנוצרת תוך כדי הליכי הליטוש החיתוך והגימור.

נשים נהנות מאד לקבל זוג עגילים חדשים שמתווסף לאוסף שלהם. במיוחד כשמדובר בעגילים בעלי יהלומים המוסיפים יופי רב לתצוגה הכללית הכוללת, הופעה מדוגמת בבגדים אופנתיים, נעליים מדהימות והופעה מרשימה.

×
דילוג לתוכן