כל חג או אירוע חשוב זו סיבה למסיבה ולהזדמנות מצוינת לרכוש טבעת זהה לאישה של חייך, אשתך בת הזוג או החברה. אולם התצוגה רחב הידיים באולם התצוגה של מאור קיים היצע נרחב מאד של טבעות זהב לנשים. קיימת סבירות גבוהה מאד שהכמות העצומה ושפע העיצובים די יבלבלו את הלקוח כי יהיה לו מאד קשה לחשוב […]

כל חג או אירוע חשוב זו סיבה למסיבה ולהזדמנות מצוינת לרכוש טבעת זהה לאישה של חייך, אשתך בת הזוג או החברה.

אולם התצוגה רחב הידיים

באולם התצוגה של מאור קיים היצע נרחב מאד של טבעות זהב לנשים. קיימת סבירות גבוהה מאד שהכמות העצומה ושפע העיצובים די יבלבלו את הלקוח כי יהיה לו מאד קשה לחשוב לבד על הכיוון הנכון.

נציגי השירות שלנו באולם התצוגה מודעים לתופעה זו ולכן הם מסייעים לגבר, מעניקים לו נקודות חשיבה וכך מנתבים אותו לקטגוריה או שתיים, אשר מהן יהיה לו הרבה יותר קל לבחור את הטבעת המתאימה ביותר.

בחירת טבעות זהב לנשים

מי שכבר קנה לבת זוג זו טבעות זהב בעבר, יהיה לו הרבה יותר קל לבחור את הסגנון כיוון שהוא כבר יודע מה היא אוהבת. עבור מי שזו הרכישה הראשונה שלו, כדאי שיציץ בקופסה שבה היא מאחסנת את תכשיטיה כדי לדעת מהו הסגנון העיצובי, גווני הזהב האהובים עליה, אבני חן ספציפיות ועוד.

אם התמונה הכללית התבהרה, אפשר להתמקד בסגנון הרצוי ובשלב הראשון לבחור את סוג הזהב, זהב לבן, זהב צהוב, אדום או כל סוג אחר. מעצבי התכשיטים מייצרים הרבה מאד דגמים חדשים והבחור יכול לבחור מתוך היצע זה דוגמאות של אלמנטים מעוצבים עגולים, מרובעים, משולבים, בכמה מפתחים, כמה טבעות צמודות, בפיתוחים שונים ובשפע של צורות הנדסיות.

אם המטרה היא לשבץ על הטבעת יהלומים, אפשר לשבץ מיהלום אחד ועד כל כמות רצויה. מבחר היהלומים קיים בהרבה מאד גדלים ובאופציות של מספר הקראטים וזאת על פי איכותם ומשקלם, אם מדובר באבן נדירה עקב תכונות ייחודיות, גם נתון זה ישפיע על עלותה. אפשר לייצר לדוגמה טבעת עם יהלום אחד בגודל קראט או לחילופין טבעת עם חמישים יהלומים קטנטנים בגודל 0.45 או 0.50 קראט.

בדרך כלל ערכה הכספי של טבעת בעלת אבן אחת שהיא גדולה יהיה גבוה יותר מטבעת בעלת הרבה מאד אבנים קטנים.

תוספת לטבעות זהב

מלבד היהלומים שהם חבריה הטובים ביותר של כל אישה, אפשר לשבץ גם אבני חן יפהפיות בשלל גוונים. טבעת בעלת אבן חן צבעונית היא בולטת ותמיד יוצרת עניין.

בשנים האחרונות יש מכירה של טבעות רבות המשובצות באבני ספיר בגווני סגול, אמרלד בגווני ירוק טופז בגווני תכלת, סיטרין בגווני כתום, אמטיסט בגווני ורוד וקיימות אופציות רבות נוספות. נשים רבות אוהבות מאד צבע ספציפי וקבלת טבעת זהב עם אבן חן בצבע זה, תשמח אותן מאד.

נציגי השירות באולם התצוגה שלנו, ישמחו לסייע גם לכם כדי למצוא טבעת ייחודית לבחורה יוצאת דופן אשר בן זוגה מעוניין לרכוש לה טבעת לכבוד יום שהוא חשוב מאד בחייה. לאור המבחר העצום אין ספק שנוכל לעזור.