בחירת טבעת אירוסין היא אחת המשימות הקשות עבור כל בן זוג. המטרה היא למצוא את הטבעת המתאימה ביותר אשר תהיה אהובה על בת הזוג ושלא יוצר מצב שהיא לא תאהב אותה ולכן תבקש להחליף אותה, שזו סיטואציה מאד לא נעימה. בחירת טבעת אירוסין כדי לבצע את ההחלטות הנכונות, יש לבצע קודם כול מחקר שוק קטן. […]

בחירת טבעת אירוסין היא אחת המשימות הקשות עבור כל בן זוג. המטרה היא למצוא את הטבעת המתאימה ביותר אשר תהיה אהובה על בת הזוג ושלא יוצר מצב שהיא לא תאהב אותה ולכן תבקש להחליף אותה, שזו סיטואציה מאד לא נעימה.

בחירת טבעת אירוסין

כדי לבצע את ההחלטות הנכונות, יש לבצע קודם כול מחקר שוק קטן. קיימת סבירות גבוהה שאחותה או חברותיה הקרובות יידעו מהן סוגי הטבעות האהובות עליה ומה לדעתן היא הייתה רוצה לקבל כטבעת אירוסין. טבעת מזהב לבן, או זהב צהוב, טבעת עדינה בעלת יהלום אחד עדין או מגושם יותר המשובץ במרכזה או לחילופין טבעת ובה כמה יהלומים.

ההערכה היא שאחרי השיחה הזו יהיה לבחור מידע רב והוא יוכל להצביע על הנקודות החשובות שיותר שהן יובילו לקו העיצובי הנדרש.

אולם התצוגה של טבעות אירוסין

לאור הדרישה העצומה לטבעות אירוסין, הקמנו אולם תצוגה גדול מאד בעל נישות שונות על פי הסגנונות העיצוביים. נציגי המכירות שלנו ישמעו את המידע הראשוני על אהבותיה של הכלה לעתיד ועל פיהן יציעו לחתן לעתיד להתמקד במיקום זה או אחר אשר בו הוא יוכל לראות שפע של טבעות בדיוק בסגנון הנחוץ.

לאט לאט הוא יתמקד בטבעות אשר נראות לו ביותר ותוך כדי זמן החשיבה שלו הוא יצמצם את הרשימה לטבעת הנראית לו המתאימה ביותר. לכך הוא יבקש לשבץ יהלום אחד או כמה יהלומים על פי החלטתו בגודל הקראט הנוח לו.

יש לשים לב גם למידת הטבעת. בדרך כלל כדאי למדוד את קוטרן של הטבעות הקיימות בביתה, כדי להזמין את המידה המדויקת.

ההיצע הרחב בשפע של סגנונות, גוונים ועיצובים גורם לאין ספור לקוחות להגיע כדי למצוא את הטבעת המיוחדת ביותר המתאימה לאירוע כה חשוב זה, אשר החתן נערך אליו כבר כמה חודשים כדי שהוא יצליח להפתיע אותה וכך היא תגיד כן ותסכים להינשא לו.

טבעת אירוסין סוליטר קלאסית זהב צהוב 1 קראט

איכותן של טבעות האירוסין

המומחים שלנו מייצרים טבעות אירוסין איכותיות מחומרים בטיב מעולה בלבד. מעצבי הטבעות מציעים בכל פרק זמן טבעות המעוצבות באופן שונה, תוספות שונות, הכוללות יהלומים ובלעדיהם וזאת כדי ליצור אפשרויות נוספות של טבעות חדשות. מלטשת היהלומים מבצעת עבודה ללא דופי ולכן השיבוץ כולל יהלומים יפהפיים, איכותיים ובעלי נראות נפלאה.

לאור ההקפדה הגדולה שלנו על מוצרים ברמה גבוהה מאד, אפשר לרכוש אצלנו טבעות אירוסין איכותיות בלבד, לרווחתה של הכלה ולשביעות רצונה.

 

כל הצוות המקצועי באולם התצוגה, ישמח לסייע בכל שאלה ובכל התלבטות כדי לאפשר לחתן למצוא את הטבעת הנכונה באופן נינוח וללא לחץ. במקרים רבים יהיו לו קשה מאד להחליט בין שתי טבעות ובעזרת שאלות והכוונה של הצוותים שלנו, יהיה לו קל הרבה יותר לקבל את ההחלטה.