סטים מושלמים לאישה

סטים מושלמים לאישה
סטים מושלמים לאישה

הבעת האהבה וההערכה לאישה נעשית בכמה רבדים אישיים. רבים מהגברים מעוניינים לרכוש תכשיטים ייחודיים כמתנה נפלאה לבת הזוג.

גיבוש חשיבה על סט התכשיטים

הקו המנחה הוא קניית סט תכשיטים שהאישה תאהב את נראותו. אם אתם בזוגיות קצרה או ארוכה תמיד כדאי לרענן את הזיכרון ולהביט בתכשיטים הקיימים בקופסת התכשיטים או בכספת, כדי להפנים את טעמה של האישה. ההמלצה היא לצלם את התכשיטים ולהראות לנו את הצילומים כדי להבין את הקו העיצובי האהוב עליה. בדרך זו נוכל לעזור לך לקלוע לטעמה האישי של הגברת ולהימנע ממצב לא נעים אשר בו סט התכשיטים לא ימצא חן בעיניה, דבר זה יגרום לעוגמת נפש לשני הצדדים והיא תיאלץ להגיע אלינו ולהחליף את הסט בתכשיטים אחרים.

בחירת סט תכשיטים

במבט מדוקדק על מבחר התכשיטים אנחנו מאבחנים אם היא מעדיפה תכשיטי זהב לבן, צהוב או אחר. אם היא אוהבת יהלומים ואם כן אילו סוגים, מה גודלם, יהלום אחד גדול או מקבץ של הרבה יהלומים קטנים ועדינים. היא מעדיפה עגילים תלויים? צמודים או בעלי קליפ און. ומה לגבי שרשרת? טעמה הוא מחרוזת צמודה יחסית לצוואר או היא מעדיפה שרשרת קצרה או ארוכה בעלת תליון דומיננטי גדול או פריט קטן אך בעל משמעות. היא אוהבת לענוד צמידים? ואם כן אילו סוגים, חלקים או בעלי אלמנטים הנתלים על הצמיד בכל היקפו.

כאשר כל המידע ברור אפשר להמליץ לבן הזוג על רכישת סטים של תכשיטים שיהפכו אותה למאושרת מאד.

בין האופציות עגילים מרהיבים משובצים ביהלומים בהיצע נרחב מאד של שיבוצים מסקרנים בכל שטחו של העגיל בגודל ובצורה שנבחרו כמו לדוגמה עגילים דמויי טיפה, עגילים עגולים, עגילים תלויים בעלי שורה של יהלומים לכל אורכו, או עגילים אשר משולבים בהם גם אבני חן יוצאות דופן כמו אופל, ג'ייד או אמטיסט בהתאם לגוונים האהובים על האישה.

לעגילים שנבחרו אפשר לצרף מחרוזת יפהפייה הכוללת שילוב זהה של יהלומים, אבני חן זהות, תליון בעל נראות ייחודית או שרשרת ארוכה ובה תליון יוצא דופן אשר בו משובצים יהלומים תואמים ואבני החן הזהות.

צמידים הם סוג של תכשיטים אשר צוברים תאוצה וגברים רבים בוחרים לרכוש סט אשר כולל גם צמיד. אפשר לבחור דק או עבה יותר, בצמיד קל או כבד משקל, בעל אלמנטים יפהפיים או ייצוג נאה ליהלומים שנבחרו בעגילים או במחרוזת.

אחת האהבות הגדולות של כל אישה הן הטבעות. בהתאם למידע מציעים עבורה טבעת מסוג הזהב המועדף עליה, בעל יהלום אחד או כמה יהלומים המסודרים בצורה גיאומטרית מרתקת ומיוחדת.

צוות המכירות המקצועי של מאור תכשיטים ישמח להעניק לכם שירות ייחודי ויוצא דופן בבחירת המתנה המושלמת לאישה, הכולל פריטים מדהימים אשר לבטח היא תאהב.

×
דילוג לתוכן