טבעות אירוסין מיוחדות

טבעות אירוסין מיוחדות
טבעות אירוסין מיוחדות

רכישה של טבעת אירוסין היא אירוע מרגש כיוון שהוא מוביל לטקס הכולל הצעה מרגשת ולתחילתו של עתיד זוגי ושינוי מהותי באורח החיים. כשמתקבלת החלטה על הצעת נישואין, הבחירה בטבעת המתאימה היא מהותית וחשובה ביותר.

קיים רצון טבעי לקנות טבעת שתמצא חן בעיני הכלה לעתיד ושתקלע באופן מדויק לטעמה האישי.

טבעות אירוסין מיוחדות

ההיצע העצום של טבעות אירוסין מאפשר לכל מי שמגיע לחנות התכשיטים המתמקצעת בתחום זה לבחור בין עשרות ומאות דגמים של טבעות אירוסין שכל אחת מהן היא בעלת יופי ייחודי. הבחירה הראשונית היא על גודלו של היהלום, אם מדובר ביהלום בגודל נורמטיבי המשובץ בתוך המבנה שלו או לחלופין על מבנה הכולל יהלום מלוטש וסביב הטבעת משובצים יהלומים נוספים, אך קטנים יותר.

טבעות בעלות יהלום אחד המשובץ במרכזן אפשר לרכוש על טבעות המיוצרות מזהב לבן או זהב צהוב בשפע של ווריאציות וגדלים של היהלום.

טבעות בעלות כמה יהלומים מעוצבות באופן יפהפה, יהלום אחד במרכז ויהלומים רבים סביבו היוצרים יחד צורה של עיגול, מרובע או מבנה ייחודי אחר. בנוסף לכך אפשר לתאם שיבוץ של אבנים רבות על הטבעת עצמה, על פני כל העיגול או חלק ממנו, לאורך שורה אחת, שתים או שלוש שורות. הנראות של כל אחת מהטבעות היא מרהיבה ושונה מאד מהטבעות הנורמטיביות והמוכרות לנו.

טבעות אירוסין מעוצבות

מעצבים יצירתיים ובעלי מעוף, מעצבים עבור יצרן טבעות האירוסין מבחר גדול של טבעות שכל אחת מהן היא בעלת עיצוב מקורי ומשלבת חלקי זהב במיקומים שונים בחלקה העליון של הטבעת וכך יוצרים שילובים מדהימים שביניהם ממוקמים היהלומים.

קיימים גם דגמים יוצאי דופן שבהן משולבות אבני חן צבעוניות בסמוך ליהלום, כמו לדוגמה אבני ספיר טורקיז, אמטיסט ואחרות.

בחירת טבעת אירוסין

לאור החשיבות הרבה של בחירת טבעת אירוסין איכותית שתהיה אהובה על הכלה, מומלץ להגיע לחנות מקצועית בעלת היצע נרחב של טבעות. מקום בו כל אחד מהעיצובים של הטבעות הוא יפהפה ומאפשר לחתן את זמן החשיבה על ההתאמה המושלמת עבור חברתו.

כרקע למהלך זה, כדאי לבדוק את סוג הטבעות הקיים כרגע לבת הזוג ואף לצלם אותן כדי לתהות על הסגנון האהוב עליה וממנו להשליך על הדגמים שיהיו המתאימים ביותר עבורה. יועצי השירות המיומנים והמנוסים באולם התצוגה, יוכלו לכוון לדוגמאות שיהיו נכונות עבורה.

במהלך עבודת המחקר חשוב גם למדוד את קוטרן של הטבעות העכשוויות שלה כדי להזמין קוטר זהה כך שהטבעת תשב באופן מדויק במיקום המיועד עבורה באצבע ולא תהיה קטנה או גדולה מדי.

קבלת ההחלטה על הטבעת המוצלחת ביותר

בהליך הבחירה בוחנים הרבה מאד טבעות אירוסין. ברוב המקרים משאירים לשלב הסופי כמות קטנה של טבעות שהן הייחודיות ביותר ומהן תיעשה הבחירה הסופית.

×
דילוג לתוכן