טבעות נישואין – טבעת לכל אישה

אחד הנושאים החשובים לקראת החתונה הוא בחירת טבעת נישואין. המבחר הגדול של הטבעות נישואין באולם התצוגה שלנו מאפשר לכל אישה למצוא את הטבעת היפה ביותר עבורה.

טעם אישי בבחירת טבעת הנישואין

לכל אישה יש טעם אישי משלה אשר מנתב את דרכה בחיים בכל מה שקשור לנראות שלה, אופן התאמת הלבוש ורכישת התכשיטים העדינים, הצבעוניים, המגושמים, או עם כמה יהלומים. ולכן על פי טעמה האישי ,היא גם תבחר את טבעת הנישואין התואמת את הקו העיצובי אשר אהוב עליה.

הבחירה הראשונה היא צבע הזהב, אם ההעדפה היא לזהב לבן, זהב צהוב, אדום או אחר. במירב המקרים הדרישה היא לזהב צהוב.

עיצובה של הטבעת הוא אין סופי, אפשר לרכוש אצלינו טבעות צרות, רחבות, דקות או עבות. הנראות של הטבעת עשויה להיות חלקה או מחוספסת, בעלת עיטורים, ציורים, דוגמאות שונות, אשר האחת יפה יותר מקודמתה.

טבעות משובצות יהלומים

נשים אוהבות מאד יהלומים אך עם זאת הן אוהבות אותן בסטייל האישי שלהן. בין האופציות אפשר לרכוש טבעת בעלת יהלום אחד מרכזי אשר אפשר לשבץ בכל גודל רצוי. כמו כן טבעות בעיצובים שונים ומפתיעים הכוללים כמה שורות של יהלומים המסודרים בטור, זה בצד זה בחלק הקידמי של הטבעת. אפשרות זו קיימת בטבעות אשר מכילות שתי שורות, חמש או שבע שורות מרהיבות של יהלומים בגודל אחיד.

עיצובן של הטבעות בחלק העליון יוצר עולם חדש של עיצוב. בטבעות מסוימות הפיתולים או הקווים הישרים של הטבעת יהיו חשופים ואחרים יהיו עם שורה של יהלומים בכולן או במקצתן, התוצאה של כל אחד מהדגמים היא יוצאת דופן ביופייה.

אפשר לקנות גם טבעות אשר מעליהן קיים עיגול, מרובע, לב וצורות נוספות אשר משלבים בהם יהלומים משובצים במיקומים שונים, בכמה פוזיציות כך שכל טבעת נראית שונה ומיוחדת.

טבעות ייחודיות הן אלה אשר אחת האבנים המשולבות מעבר ליהלומים היא אבן חן גדולה כמו אמרלד הממוקמת במרכז בצבעה הירוק ובמלוא הדרה וסביבה יהלומים קטנים יותר ומדהימים בנראותם.

טרנד חדש יחסית הוא רכישת שלש טבעות, אשר כל אחת מיוצרת מצבע אחר של זהב. מעל כל אחת מהן משבצים יהלומים קטנים בפס ישר או באופן מדורג בשתי שורות. האישה עונדת את שלוש הטבעות הללו יחד וברצף והתוצאה היא בלתי נתפסת, יופי ייחודי. טבעות קטנות ועדינות וכך גם היהלומים אשר נראותם יחד היא הרמוניה מושלמת.

בשלב ההחלטות, אנחנו לשירותכם. התאמת טבעת היא כמו בגד, מודדים ורואים את ההתאמה בין גודלה של האצבע לסוג הטבעת וכך מקבלים החלטה נכונה. נעניק לכם הכוונה ונבצע חשיבה משותפת לגבי הטבעות שמצאו חן בעיניכם, כדי למצוא את האחת המיוחדת ביותר שהאישה תרצה לענוד על האצבע לאורך כל חייה.

×
דילוג לתוכן