טבעות אירוסין בזהב לבן

טבעות אירוסין בזהב לבן

למה טבעות אירוסין מזהב לבן פופולריות?

טבעות אירוסין בזהב לבן

טבעות אירוסין בזהב לבן הן פופולריות מאד כיוון שהן משלימות את נראותן של הכלות הלובשות לבן והזהב הלבן מתמזג עם הצבע השולט לקראת החתונה ובאירוע עצמו.

בחירת טבעת אירוסין

בחירת טבעת אירוסין היא תמיד מורכבת לאור החשיבות הרבה של הצעת הנישואין ושמיעת אמירת התשובה החיובית אשר לאחריה מתכננים את טקס החתונה על כל שלביו.

בן הזוג המתכנן את טקס האירוסין המפתיע מתלבט רבות איזו טבעת לרכוש ואנו במאור תכשיטים מסייעים לו לאורך כל הדרך כדי שירכוש את הטבעת המתאימה ביותר.

בשלב הראשון יש לראות את טעמה של בת הזוג בתכשיטים מתוך תצלומים שונים שלה עונדת את  תכשיטיה. בנוסף לכך, בן הזוג יפרט את התקציב לצורך רכישת הטבעת ועל פי קביעה זו אפשר לתכנן את כמות היהלומים בטבעת המיוצרת מזהב לבן.

גברים רבים מעוניינים לרכוש לכלה טבעת עדינה אשר במרכזה משובץ יהלום אחד יפהפה ודומיננטי בגודל שיבחר. אחרים מעדיפים לרכוש טבעת מסוגננת ובה יותר מיהלום אחד המעוצבת באחת מתוך האפשרויות הרבות שאפשר לראות באולם התצוגה שלנו.

טבעות יהלומים מעוצבות בקווים חדשניים

גם בטבעות האירוסין קיימים טרנדים אופנתיים והמעצבים היצירתיים שלנו מתכננים ומייצרים טבעות יוצאות דופן. קיימות אין ספור אפשרויות כמו לדוגמה אבן יהלום אחת מרכזית וסביבה בעיגול או בריבוע יהלומים קטנים יותר בכל היקפה של הטבעת או רק בחלקה העליון.

בנוסף לכך, קיימות טבעות זהב לבן המורכבות משתיים או שלוש טבעות צמודות כאשר על כל אחת מהן משובצים שורה או שתי שורות של יהלומים קטנים. הימצאותן של השורות זו לצד זו יוצרת נראות מדהימה ואין אחד שלא יביט על טבעת מסוג זה כמה וכמה פעמים.

כדי ליצור בידול וייחודיות אנו מייצרים טבעות בנראות שונה כמו עיגולי הטבעת המשתנים בחלקם העליון, מתפצלים לשתי שלוחות, יוצרים צורות ייחודיות כמו קשתות, הספרה שמונה, קווים מעוגלים אשר מתחברים בקצוות ועוד.

טבעת אירוסין זהב לבן

טבעת אירוסין מזהב לבן היא טבעת קלאסית אשר נשים רבות קיבלו אותן כבר לפני שנים רבות. רובן עונדות אותן עד היום ונהנות להביט בה שוב ושוב.

אחת האפשרויות המסקרנות היא לשלב אבן חן צבעונית במיקומים מסוימים, דבר המוסיף לנראות יוצאת הדופן לטבעת אירוסין.

באולם התצוגה שלנו היצע טבעות האירוסין משתנה כמעט מדי יום. אנו מייצרים אין ספור דגמים חדשים ומשביחים דגמים קיימים תוך מתן תוספות של אבנים, או יצירת טוויסט אחר ההופך כל טבעת לדגם חדש.

מעצבי טבעות האירוסין שאנו מעסיקים במאור תכשיטים מקבלים מידע על הטרנדים הכלל עולמיים בתחום זה ועל פי הלך הדברים הם מעצבים את הטבעות החדשות והמיוחדות.

נשמח להציע גם לכם טבעת אירוסין יוצאת דופן מתוך המבחר הענק שלנו, לשביעות רצונה של הכלה.

×
דילוג לתוכן