אז למה גברים מעדיפים לבחור טבעות אירוסין זהב לבן

טבעת אירוסין HALO קלאסית זהב לבן

כאשר גברים מגיעים לאולם התצוגה שלנו, הם אובדי עצות לנוכח הכמות העצומה של טבעות האירוסין אשר מוצגות לפניהם. ההיצע העצום של טבעות אירוסין מזהב לבן, זהב צהוב ואחרים די מבלבל אותם וקשה להם מאד לבחור את הטבעת הנכונה.

בחירת טבעת אירוסין מזהב לבן

קיימות כמה סיבות אשר בגללן הנטייה היא לבחור טבעת אירוסין מזהב לבן. אחת מהן היא מכיוון שזהב לבן הוא דבר טהור ולכן הוא מתאים מאד למעמד האירוסין שבו בת הזוג מקבלת את הצעת הנישואין, דבר אשר מוביל את הכלה ללבוש הלבן בחופה.

חשיבה נוספת היא ההתאמה הרבה של הזהב הלבן ליהלום. אין זה משנה אם מדובר בטבעת המכילה יהלום אחד דומיננטי או כמות יהלומים אשר מסודרים בדרך מסוימת, בכל מקרה הנראות של היהלום או היהלומים על המשטח הבהיר של הזהב הלבן יוצר נראות יוצאת דופן ולא פחות ממושלמת ולכן מתאימה מאד לטקס האירוסין.

סיבה נוספת היא העובדה שבדרך כלל טבעות הנישואין נרכשות בגווני זהב צהוב ולכן הרצון של החתן הוא שתהיה לאשתו לעתיד טבעת אחת מזהב לבן שהיא טבעת האירוסין וטבעת נוספת בזהב צהוב שהיא טבעת הנישואין. כך הכלה לעתיד תיהנה מכל עולמות ויהיו לה שתי טבעות מגוונות ויפהפיות שהיא תאהב אותן מאד.

טבעות מזהב לבן הן קלאסיות, הן יהיו תמיד יפות ותמיד באופנה ולכן רבים מהגברים מעדיפים ללכת על בטוח ולרכוש טבעת שתהיה תמיד טרנדית ולא טבעת אשר בעוד כמה שנים תהיה דרישה להחליף אותה בדגם אחר שיהיה הלהיט.

זהב לבן – הבחירה של החברות ובנות המשפחה הקרובות

יש נושאים לאורך החיים שבהם נשים רוצים להיות יוצאות דופן, אך בנושא טבעות האירוסין קיימת תמימות דעים והן מעוניינות בטבעות בזהב לבן כמו החברות הטובות שלהן, האחיות או בנות הדודות האהובות עליהן.

לכן הגבר זורם עם גחמה זו ומגיע לאולם התצוגה שלנו תוך ידיעה שהטבעת שירכוש תהיה על בסיס זהב לבן ולא כל סוג אחר של זהב.

מכיוון שמירב הרכישות של טבעות האירוסין הן מזהב לבן, המפעל שלנו מייצר אין ספור דגמי טבעות מסוג זה. מעצבי המותג שלנו מתכננים ומייצרים מעת לעת כמה וכמה דגמים חדשים ומרהיבים אשר קשה מאד לעמוד בפניהם.

מבחר הטבעות כולל טבעות עדינות אשר במרכזן קיים יהלום אחד בגודל הנדרש, או לחילופין טבעות עמוסות בשלל יהלומים בעיצוב מקורי ויפהפה. האופציות הן רבות מאד ומפתיעות בעוצמתן גם את הגבר אשר מגיע לרכוש את הטבעת.

אנשי המכירות שלנו מוכרים בכל יום הרבה מאד טבעות אירוסין ולכן הם בעלי ניסיון וידע רב בתחום זה. כך נשמח לסייע גם לך כדי לפתור את ההתלבטויות הרבות ולהגיע לבחירת הטבעת המועדפת והמושלמת.

×
דילוג לתוכן