טבעות נישואין

טבעות נישואין
טבעות נישואין

רכישת טבעות נישואין נעשית בדרך כלל על ידי שני בני הזוג יחד ולכן קל יותר לקבל החלטה על הטבעת המתאימה ביותר לכל אחד מהם.

באולם התצוגה אפשר להתרשם מאין ספור דוגמאות של טבעות נישואין בסגנונות שונות. העיצובים והסגנונות הייחודיים מאפשרים לבני הזוג לראות את כלל הטבעות ולהתמקד בטבעות שאהובות עליהם מבחינת הנראות וההתאמה לאישיות ולטעם האופנתי שלהם.

בחירת טבעת נישואין לאישה

טבעות נישואין עבור טקסים דתיים אינן כוללות יהלומים ולכן הבחירה מתרכזת בכל הפרמטרים אחרים. הסינון הראשוני הוא החלטה על סוג הזהב האהוב על כל אחד מהם. זהב לבן, זהב צהוב, אדום או גוונים אחרים שנראים המתאימים ביותר עבורם, על פי ההתאמה הנראית להם משתלבת עם גוון עורם או כל סיבה אחרת.

השלב הבא הוא אם לבחור טבעות חלקות, או כאלה שיש בתוך העיגול שמיוצר מזהב טהור חריטה או עיטורים של דוגמאות שונות. זוהי החלטה אינדיבידואלית התואמת את טעמו האישי של כל אחד מבני הזוג.

בין העיטורים אפשר לראות ציורי עלים, כוכבים, אפקטים אשר יוצרים צורות הנדסיות שונות, צמות, עיגולים, פסים במגוון דרגות של עובי, חוטים, סלילים, שפע של ריקועים מסקרנים בטקסטורות מיוחדות ועוד.

העיצובים החדשניים מאפשרים לזוגות הצעירים ליהנות מהקולקציה החדשה של טבעות אשר מוצגות באולם התצוגה. כל אחת מהדוגמאות החדשות היא מרהיבה, ייחודית יפהפייה וקיימת בכמה ווריאציות של דגמים דומים שבכל אחת מהן יש דגש לעיצוב מרתק.

קיימות טבעות רבות המשלבות כמה סוגי זהב. לדוגמה טבעת מזהב צהוב ועליה פסים או צמות דקיקות בזהב לבן, זהב אדום או שניהם יחד זה לצד זה. טבעת שמחציתה מזהב לבן ומחציתה מזהב צהוב ואין ספור אפשרויות משולבות נוספות.

בחירת טבעת נישואין לגבר

עבור גברים אפשר לקנות טבעת מתוך הדוגמאות הרבות של טבעות נישואין. חלקן חלקות ומקצתן עם טקסטורות שונות המוסיפות יופי רב לאצבעו של כל חתן. אפשר לייצר אותן מזהב לבן, זהב אדום או זהב צהוב וזאת על פי טעמם האישי של בני הזוג.

נראותן של טבעות הנישואין

החלק הפנימי של כל טבעות הנישואין אמור להיות חלק בכל היקפה של הטבעת. רק לאחר טקס הנישואין יחליטו בני זוג רבים אם להוסיף כיתוב בחלק הפנימי, דבר שאינו מתאפשר לבצע טרם עריכת הטקס הדתי כך שהטבעת תהיה חוקית לקידושין.

בעת בחירת הדגם המתאים ביותר, מודדים את האצבעות של כל אחד מבני הזוג כדי לייצר טבעות בגודל הנכון שיהיה נוח ביום יום עבור כל אחד מהם.

ברוב המקרים בני הזוג עונדים את הטבעות לאורך שנים רבות. לכן כאשר בוחרים טבעות חושבים קדימה לטווח הארוך על דוגמה קלאסית שהיא גם מודרנית שתהיה תמיד יפה ותואמת כל סגנון וכל טרנד חולף שיעבור עם השנים.

×
דילוג לתוכן